KONST / Litografier / Färglitografi 12948420
nr 1294 8420
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/260, daterad 72. Motivet: 48x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:56:58
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner